Aslan Koruyucular Disney Channel’da

868

Aile eğlencesinin vazgeçilmez adreslerinden Disney Channel, macera dolu yepyeni çizgi filmi Aslan Koruyucular ile bahara merhaba diyor!

Çocuklara; aile değerleri, arkadaşlık, takım çalışması ve doğa sevgisi dahil birçok olumlu değeri aktarırken; birlik olmanın önemini aşılayarak doğadaki her varlığın uyum içinde yaşaması gerektiğini vurgulayan Aslan Koruyucular, 2 Mayıs’tan itibaren haftaiçi her gün saat 16:00’da Disney Channel’da yayınlanacak.

aslan-koruyucular-2Yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran, Oscar ödüllü Aslan Kral efsanesinin üçüncü jenerasyon hikayesini ekranlara taşıyan Aslan Koruyucular çizgi filmi, hem çocuklara hem de serinin önceki filmleriyle büyüyen yetişkinlere birlikte paylaşabilecekleri keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Aslan Koruyucular’ın Disney Channel’da yayınlanması şerefine Disney Türkiye websitesinde ve Disney Channel Türkiye Facebook sayfasında Aslan Koruyucular Kükreme Yarışması da başladı. Facebook sayfasına ve www.disneyturkiye.com.tr adresine yüklenen kükreme videoları arasından seçilenler Disney Channel’da yayınlanma şansı elde edecek.

YORUMLAR