Daha İnce Görünmenin 5 Yolu

269
İnce görünmenin 5 yolu

Herkes giydiği kıyafetler ile daha ince görünmek istiyor. Bunun yolu vücudunuzu tanımak ve doğru kıyafetleri seçmek. İnce görünmek için nasıl giyinmeniz gerektiği hakkında 5 püf noktamız var.

1-Ayrıntılara her zaman dikkat et
Farklı vücut tipleri arasında dikkat çeken ortak nokta bedenin bir bölümünün daha ince bir bölümün ise daha kalın olmasıdır. Daha ince olan bölgenizi öne çıkararak dikkatleri o bölgeye odaklayın. Bacaklarınız inceyse mini etekler ve dar jeanlere kullanın. Kalın olan üst bölgenizi kapatmak için , salaş üst kıyafetleri kullanın.

ince görünmenin 5 yolu

2-Koyu renklerden yardım al!
Koyu renklerin zayıf gösterdiğini asla unutmayın. Bunun için gardırobunuzda koyu renkli bir kaç parça mutlaka olsun. Kalın olan bölgenizde daha koyu renk, ince olan bölgenizde de açık renk bir kıyafet kullanarak oranlı ve ince görünebilir aynı zamanda hoş bir kontrast yaratmış olursunuz.

ince görünmenin 5 yolu

3-İç çamaşırını hafife alma
İç çamaşırları her ne kadar dışardan görünmese de, tahminizden daha etkilidir. Kilolu görünmenizi sağlayan büyük göğüslerinizi toparlayacak ve daha dik gösterecek destekli sütyenler, üst bedeninizin daha ince gösterecektir. Ayrıca korseli çamaşır seçeneklerinin etkisini de göz ardı etmeyin. Oldukça etkililer.

ince görünmenin 5 yolu

4-Çizgiler ve desenler ile illüzyon yaratabilirsin unutma
Yatay çizgilerin daha kilolu gösterdiğini hepimiz biliyoruz. Büyük desenlerden kaçının, bölgesel olarak iri gösterecek ve dikkat çekecektir. Oysa bizim istediğimiz dikkat çekmeden kiloları örtmek.

ince görünmenin 5 yolu

5-En önemlisi özgüven
Tüm bunların yanında, en önemlisi kendinizi sevin  kendinizi iyi ve mutlu hissettiğiniz kıyafeti seçin mutlaka. Dik bir duruş, güzel gülüş sizi bütün kıyafetlerden daha güzel gösterecektir.

ince görünmenin 5 yolu

 

YORUMLAR