David Lynch Festival Düzenliyor

161
festival

Ünlü yönetmen David Lynch, 8-9 Ekim tarihlerinde Los Angeles’ta gerçekleşecek heyecan verici bir festival organize ediyor; Festival Of Disruption. St. Vincent, Robert Plant and the Sensational Space Shifters, Xiu Xiu, Rhye, Questlove gibi isimlerin sahne alacağı festival David Lynch’s Festival of Disruption adını taşıyor.

David Lynch’s Festival of Disruption sadece müzik değil aynı zamanda panellerin, sergilerin, film gösterimlerinin ve performansların da yer alacağı bir festival olacak.

Ünlü yönetmenin çeşitli kısa filmleri ve klasiklerinin gösteriminin de yapılacağı festivalde Twin Peaks kadrosundan bazı oyuncular da konuşma yapacak. Dizinin oyuncularından Laura Dern ve Kyle MacLachlan’la birlikte Blondie üyeleri Chris Stein ve Debbie Harry ve Lynch’in en ünlü filmlerinden Elephant Man‘in de prodüktörü olan Amerikalı sinemacı ve komedyen Mel Brooks da festival programında konuşmalarıyla yer alacaklar.

Festivalin bilet satışından elde edilecek gelir, dünyanın dört bir yanında çeşitli sağlık sorunları yaşayanlara ve şiddet mağdurlarına yardımlarda bulunan David Lynch Foundation’a bağışlanacak.

 

YORUMLAR