Doktor Zebra Açıldı

223
Doktor Zebra

Raff Medya’nın yeni üyesi, Doktor Zebra internet sitesi yayın hayatına başladı.

Doktor Zebra, evcil hayvanlar sektöründe yer alan, kurum ve kişiler için oluşturulmuş bir internet platformu. Sektörde yer alan kurum ve kişiler, firmalarını, ürünlerini, hizmetlerini… bu platformda tanıtıp, sektörün diğer üyeleri ve son kullanıcılar ile, Doktor Zebra imkanlarını kullanarak doğrudan iletişim kurabilecekler.

Pet Sağlık – Pet Market – Pet Hizmet ana başlıkları altında, tüm sektörü kapsayacak şekilde, detaylı bir şekilde kategorilendirilmiş bir sistemde, Doktor Zebra üyeleri,, firma bilgilerini, fotoğraf galerini, çalışma saatlerini, tanıtım videolarını, harita – yol tarifi ve 360 derece cadde görünümleri ile birlikte lokasyonlarını, sosyal medya hesaplarını, bulundukları sektöre ait hizmet opsiyonlarını kullanarak kendi kataloglarını kolayca dizayn edebilecekler.

Doktor Zebra blog sayfalarında, sektörle ilgili, ticari veya kişisel köşe yazıları yazıp, çeşitli yarışma ve aktivitelere katılabilecekler.

Doktor Zebra, evcil hayvanlar sektörünü bir araya toplayan, sektöre yön veren bir portal olmayı amaçlamakla birlikte, sokak hayvanları ve onların sorunlarına da eğilerek, fayda sağlayıcı projelerini geliştirmeye başladı bile..

Gelişmeleri ve sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.

Facebook – Instagram – Twitter

Saygılarımızla

Raff Medya

 

YORUMLAR