Electronica Festival İçin Geri Sayım Başladı

53
Electronica Festival

Elektronik müzik sahnesinin son dönemde en başarılı isimlerini ağırlayacak olan Electronica Festival için geri sayım başladı!

2004 yılından beri 150.000’i aşkın müzik severi ve dünyaca ünlü 600’den fazla sanatçıyı ağırlayan Electronica Festival, FG 93.7 ev sahipliğinde 5-6 Temmuz Çeşme ve 13-14 Ağustos Istanbul festivalleriyle yılın en büyük elektronik müzik buluşmasına hazırlanıyor!

Yazın en iyi etkinliklerinden olan festivalde, kendinizi 2 gün boyunca müzik ve doğanın iç içe olduğu bir atmosferde bulacaksınız.. Elektronik müzik sahnesinin son dönemde en başarılı isimleri eşliğinde aralıksız sürecek müzik deneyiminin yanı sıra, bir çok aktivite, workshop, özel lezzetler ve pop-up shop’lar da festival tutkunlarını bekliyor.

Electronica Festival

John Digweed, Tiga, Âme (Live), Bob Moses, Oliver Koletzki, Adana Twins,Nora En Pure ve Sofi Tukker’ ın yanı sıra, Birol Giray BeeGee, Murat Uncuoglu, Sezer Uysal, Doruk Guralp, Ali Efe Dinc, Furkan Kurt, DJ Nisso,Büber, Becky From Rugrats, Sevil Soylu ve Ah Gülnihal’in sahne alacağı güçlü sanatçı kadrosuyla katılımcıların tüm duyularına hitap edecek.

 

YORUMLAR