Her Yer Ofis

34

Günümüzün hızlı iş hayatında kullanıcıların artık her ortamda, her an kaliteli ve verimli iletişime ihtiyaçları var. Sennheiser’ın Skype for Business ürünleri ile kurumsal kullanıcılar eşsiz bir iletişim deneyimini yaşıyorlar. PC, cep telefonu veya tablet bilgisayarlar üzerinde çalışabilen cihazlar her ortamda eksiksiz bir iletişim deneyimi yaşatmanın yanı sıra, kullanıcılarına profesyonel hayat dışında da birçok fayda sağlıyor.

Yoğun iş temposu içerisinde, konferans görüşmelerinin her zaman planlı olması beklenemez. Bazen ofis dışındaki bir grubun en olmadık yerde konferans yapması gerekebiliyor. Sennheiser’ın Skype for Business ürünleri her hangi bir anda ve herhangi bir istemci ile (PC veya mobil cihaz) kolayca konferans görüşmesi yapmaya olanak tanıyor.

Sennheiser, kullanacağınız her amaca ve her çalışan tipine uygun bir ürün içeren geniş bir ‘Skype for Business’ (SFB) ürün yelpazesi sunuyor. Microsoft’un tescilli markası olan Skype for Business ile Sennheiser’ın işbirliği ile ortaya çıkan ürünler, kullanıcıların kurumsal iletişim araçlarını tekrar gözden geçirmelerine ve iletişim deneyimlerini kökten değiştirmelerine sebep oluyor.

SFB ürünleri sesli ve görüntülü görüşme haricinde birçok farklı işlev için de kullanılıyor. Eğitim, çoklu konferans, sunum amaçlı profesyonel kullanım, SFB’nin kullanım alanlarından yalnızca bir kaçı. Özellikle uzun süreli kullanımlarda masa başından kalkıp gerçek bir izleyici kitlesine sunum yaparmışçasına hareketli olmak, sunum ve çoklu konferans verimini artırıyor. Bu gibi durumlarda, hareketliliğin yanı sıra ses kalitesi de çok önemli.

YORUMLAR