Türkiye’ye Bir Ödül Daha

64

IF Product Design Award’da Türkiye bir ödül daha kazanmanın haklı gururunu yaşadı. Nurus’un Martin Ballendat imzalı sağlıklı oturmayı destekleyen çalışma koltuğu Uneo, Red Dot Product Design Award 2015, German Design Award 2016 Special Mention ve Good Design ödüllerinin ardından IF Product Design Awards ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’nin profesyonel mobilya üreticilerinden Nurus’un modern stil sahibi çalışma koltuğu Uneo, tasarımıyla bir kez daha ödüllendirildi. Kullanıcısıyla iletişim kuran Uneo, IF Product Design Awards’ın sahibi oldu. Dünyaca ünlü tasarımcı Martin Ballendat’ın Nurus için tasarladığı Uneo, Dyna-Support Plus® mekanizması sayesinde kullanıcısıyla iletişim kuruyor. 45-120 kg’a kadar vücut ağırlığına hızla uyum sağlamasının yanı sıra ayarlanabilir bel desteğine de sahip olan Uneo, böylece sağlıklı ve konforlu bir oturma sağlarken kişiye özel ayar yapabilme olanağı da sunuyor.

Vücut ağırlığını dengeliyor

İskeleti ile kolçakları tek parça halinde üretilen Uneo çalışma koltuğunun kolçakları omuz genişliğine göre ayarlanabilirken, vücut ağırlığının dengeli bir şekilde dağılmasını sağlıyor. Böylece omuzlarda ve boyunda oluşan yorgunluğu azaltarak daha rahat bir çalışma ortamı sunuyor. Uneo, renk seçenekleriyle göze hitap ederken, teknolojik kumaşıyla da uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

YORUMLAR