Zeynep Fadıllıoğlu’ndan Mija

262

Ünlü tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu tarafından hazırlanan LAV Mija Koleksiyonu, Türk çay kültürünün vazgeçilmezi ince belli bardağa yeniden şekil veriyor. Fadıllıoğlu’nun geleneksel ile çağdaş arasında denge kuran, heyecan verici insani duygularla kuşatılmış ve yenilikçi bir bakış açısı ile tasarladığı koleksiyondaki ergonomik ve estetik güzellik, çay keyfinize de yansıyacak.

“Estetik ürünü satın aldırır, ergonomi ise onu kullandırır” diyen Zeynep Fadıllıoğlu’nun özenle tasarladığı LAV Mija Koleksiyonu, Türk çay kültürünün köklü estetik ve ergonomik özelliklerini geleceğe taşıyan bir köprü görevini üstleniyor.

Koleksiyonda yer alan ince belli bardakların genişleyen ağzı kısmı, çayı ideal lezzet ve sıcaklıkta içmenizi sağlarken, ince belli kısma eklenen detaylar da tutuş rahatlığı sağlıyor. Türk çay kültürünün alamet-i farikası ince belli bardaklara modern bir form kazandıran LAV Mija Koleksiyonu’ndaki, geniş bardak altlıkları da, çayın yanına leziz kurabiyeler koymanız için küçük bir tabak görevini üstleniyor.

www.lav.com.tr

YORUMLAR